Takový malý dotaz pro zkušenější kečery než jsem já. Zajímalo by mě, jak se k těm textů přidávají ty obrázky (respaktivě … loga), co jsou na pravo. Asi se na to už někdo dřív ptal, ale hledat to nebudu… Díky za odpověď!!!
Jsi-li prihlaseny, pak si rozklikni link se svym nickem vpravo nahore. Dostanes se do sveho osobniho nastaveni a tam si zmenis / pridas avatara (ten obrazek vpravo).
Moc dííík!!!