Jak rychle reaguje gps v pda MIO360 ???

Dobrý den, nejsem v oboru znalec, tak jestli se budu ptát hloupě, tak se předem omlouvám.
Keše hledám pomocí MIO360 a Navigator II. Někdy se stane, že šipečka pracuje jako by online, prostě reaguje okamžitě na změnu směru, rychlost chůze atp. Problém je ten, že někdy jako zamrzne, můžu ujít trěba 80m a pak až zareaguje a zase se třeba na 5min odmlčí. Stává se to i v místech s plným signálem.

Je to normální ??? Dá se to nějak ovlivnit ??? Je to chyba PDA nebo NAVIGATORU II ???

Předem Vám moc děkuji za případnou radu nebo názor.
Dík Kolin

Problém bude zřejmě ve statické navigaci. Doporučuji přečíst si vlákno "Statická navigace".