Prosím kdo to ví at´poradí mě to nějak nejde na mozek
Ahoj, prestan rikat sakra ;-), najdi si nejakou cache, zaloguj si ji na geocaching.com, pockej pres pulnoc a pak se muzes zaregistrovat i tady :-)). Hezkou noc.
Děkuji ti
Prosím kdo to ví at´poradí mě to nějak nejde na mozek
Ahoj, prestan rikat sakra ;-), najdi si nejakou cache, zaloguj si ji na geocaching.com, pockej pres pulnoc a pak se muzes zaregistrovat i tady :-)). Hezkou noc.
Děkuji ti