Poraďte prosím jak dokončit reg. na těchto stránkách. Mám již účet na Geocaching co ale dál??
“Pro vylistování nicku v seznamu je zapotřebí alespoň jeden váš log v Čechách starší než jeden den” - co to znamená??? … souřadnicemi získanými na geocaching.com vyrazit hledat nejbližší cache. - kde na stránkách??? Která to je, zjistíte v hledání podle souřadnic, kde najdete nejbližší cache setříděné podle vzdálenosti - jako od mého místa bydliště??? “Pokud zalogujete nález” - ???
Log ziskas tak, ze na adrese Geocaching kliknes na “Search for nearest caches from your home coordinates”, pokud sis nejake souradnice ve svem profilu zadal. Pokud ne, udelej to. Muzou to byt souradnice mista kde se prave vyskytujes, pripadne kam mas namireno pri vyletu za pokladem. Ze zobrazeneho seznamu si vyber nejakou kes, najdi ji, zaloguj se do ni na papirovy logbook (seznamu nalezcu) a potom na jeji strance opet nalezene stejnym postupem jako poprve na geocaching.com vyber typ logu “find it”. Tam zapisem do prislusneho pole oznam, zes kes nasel. Pristi den se budes moci zaregistrovat i tady na geocaching.cz.
Mala rada - stejny dotaz nepis vickrat, je to zbytecne.
Neni to jedno. “Write note” je poznamka muze se tykat cehokoli, “Found it” je log (zapis o nalezu).
Geocacher by mel cist pozorne, jinak se HODNE nabeha :-).
Som zaregistrovaný na GC.com. Keď zadám pri registrácií svoj nick a dám vyhladať ,tak môj nick nenájde.
Je potrebné mať zalogovanú CZ cache? Čo mám spraviť?
Ono si konec koncu staci precist i navod primo na strance registrace, dokonce je tam i to, ze je nutno mit tu cache najitou predesly den v Cechach, coz jsem si vcera neuvedomil. Lidi ctete!!! A pak se az ptejte!
Ted kdyz si oficialni navod na registraci ctu poradne, tak opravdu prestavam chapat ty kvanta zmatenych dotazu. Prehledneji a jasneji to snad ani napsat nejde.