Jak si prohlédnu starší logy GSAK?

Ahoj,

GSAK ke vší spokojenosti používám už rok a půl. V hlavní databázi mám všechny keše v CZa kařdý týden se mi natahujou nové a nové logy. Jak databáze roste, GSAK je pomalejší a pomalejší. Tento týden se počet logů přehoupl přes magickou miliónovou hranici. Přijde mi to moc, a tak než logy smažu, zpetám se, jak si prohlédnu víc než čtyři poslední? Schováváte si staré logy, nebo je mažete? Jsou k nečemu dobré - krom mých vlastních keší?
Díky za tipy a postřehy!

Aby som sa priznal, trochu nerozumiem otazke :slight_smile: V GSAKu vidim viac nez 4 posledne logy. v GSAKu mam nastavene purge logs>2 mesiace.

Ak som blbo pochopil otazku tak sa ospravedlnujem :slight_smile:

OK, kde v menu najdu volbu "ukaž logy"? někde tam bude, ale nenašel jsem ji…

Logy se zobrazuji v tzv. Split Screenu, ktery lze aktivovat klavesou F2 a konfigurovat v nabidce Split Screen Format na nastrojove liste.
Pripadne lze nastavit, aby se vybrany format Split Screenu zobrazil v celem okne po poklepani na dany waypoint (Tools - Options - HTML - Show Offline HTML format).

Nastavení split screenu, to je tedy ono!! Já ti tisíckrát děkuji za otevření očí!!