Jak obvykle slavíte výroční nálezy? Chystáte něco speciálního? Schováváte si na tato výročí vybrané keše?
My jsme naši stovku slavili dětským šampáněm na keši Helfenburk, dvoustovka musí díky mé dlouhodobé rekonvalescenci počkat… ale těšíme se na nějakou taškařici.
Já chtěl 100vku oslavit u cache ,kde sem se dozvěděl o geocachingu.Ale bohužel sem to nějak nevydržel když se 300 metrů od ní objevila nová cache.Tak nebyla stá ale jen 98. :).
to je oslava se vší parádou. Měl jsem o ní tušení, ale bohužel se nemohl zúčastnit. Takže gratuluji a přeji ani ne tak dalších stokrabek, ale spíš to, aby byla s vámi všemi pořád tak parádní zábava tak jako na Tálinském rybníce. Ahoj.
Tak to je moc pěkný No my většinou vypouštíme nějaký GC/TB, teď třeba pro naši blížící se 300 máme připravený překrásný Charitativní GC a nebo to taky možná vyjde na uspořádání našeho eventu "Do hodin", který je spojený i s naší první uloženou krabičkou B)