Jak slavíte vy? 100, 200... FOUND!

Jak obvykle slavíte výroční nálezy? Chystáte něco speciálního? Schováváte si na tato výročí vybrané keše?

My jsme naši stovku slavili dětským šampáněm na keši Helfenburk, dvoustovka musí díky mé dlouhodobé rekonvalescenci počkat… ale těšíme se na nějakou taškařici.

Takhle oslavili naši kamarádi arthur.dent svoji stovku na naší keši Protivínský zámek. Zvláště ty fotografie z jejich happeningu se musí vidět :D:D:D http://www.geocaching.com/seek/log.aspx?LUID=d4769e1c-581d-49b6-b4d4-1a50094a5012

Já chtěl 100vku oslavit u cache ,kde sem se dozvěděl o geocachingu.Ale bohužel sem to nějak nevydržel když se 300 metrů od ní objevila nová cache.Tak nebyla stá ale jen 98. :).

to je oslava se vší parádou. :slight_smile: Měl jsem o ní tušení, ale bohužel se nemohl zúčastnit. :slight_smile: Takže gratuluji a přeji ani ne tak dalších stokrabek, ale spíš to, aby byla s vámi všemi pořád tak parádní zábava tak jako na Tálinském rybníce. Ahoj.

No to by mě Honzo zajímalo u který!!!

Tak ted v patek jsem oslavil 400. kes odstatnicovanim:) nebo spis odstatnicovani oslavil 400. kesi;)

Tak to je moc pěkný :slight_smile: No my většinou vypouštíme nějaký GC/TB, teď třeba pro naši blížící se 300 máme připravený překrásný Charitativní GC a nebo to taky možná vyjde na uspořádání našeho eventu "Do hodin", který je spojený i s naší první uloženou krabičkou B)

tak nekdo si na oslavu jubilea vyrazi na slavnostni obed, treba nekdo se na oslavu tisicovky jde vykoupat :wink: :smiley:

oslava 1000:
http://img.geocaching.com/cache/log/61a27844-2801-440b-84e9-306e3c321215.jpg

:smiley: jj, tu máme připravenou jako 500kovou.

Už nikdo jiný neslaví? Pochlubte se… Inspirujte ostatní…:wink: