Lidicky zdravim, mel jsem temer dva roky schovanou kesku, vsechno v pohode, tydne tak 6 nalezcu. Ted jsem ale z logu zjistil ze ji nikdo nemuze najit, takze ji nejaky mudla nejspis ukradl. Problem je v tom ze jsem se odstehoval a nedostanu se na misto abych ji obnovil a nenasel jsem ani zpusob jak tu cache na geocaching.com zrusit. Je mi blby ze tam porad chodi lidi a nic nenajdou. Poradte prosim jak ji znicit. Je to cache Bunc - Jilova. Diky vsem
Záleži na to, co si pod pojmem "zničit" představuješ ![]()
- dočasné vyřazení - v tom případě klikni v listingu vpravo na odkaz disable listing, dál si už snad poradíš

- úplně vyřazení = archivace - k tomu nepřekvapivě slouží další odkaz, archive listing
Pokud by ses ale rozhodl pro druhou možnost, zkus ještě předtím třeba tady na fóru nabídnout tuto keš k adopci
Pokud mas zajem, tak nabizim adopci.
Postup pro adopci je pekne popsan zde:
http://www.geocaching.cz/forum/viewthread.php?forum_id=18&thread_id=9190&pid=101068#post_101068