Jak ukladat stopy z CSX

Zase jeden amatersky dotaz :-)

Ujdu urcitou trasu a v Garminu se me zobrazi (je spatne videt) stopa teckovane. Stahnu si ji do Mapsource, kde vidim jednotlive trasove body, vysku rychlost a tak. Nikde ale nemuzu najit celkove ujetou vzdalenost. Taky nevim, jak tuto trasu (stopu) ulozit. Docela by me bavilo mit databazi vyletu.

1. Viditelnost stopy na displeji CSx lze zlepšit volbou její barvy (teček). Chce to trochu experimentovat (zelená není vidět v lese, červená splývá se silnicemi, ...) Poměrně se osvědčují odstíny modré.

2. Prošlá (projetá) vzdálenost se v MapSource ukazuje při otevření konkrétní stopy poblíž ostatních údajů (vlastnosti stopy). Máte-li stop více (výpadek signálu, vypnutí přístroje ...) je možné je v mapsource snadno spojit.

3. Uložení na HDD je standardní "Soubor" > "Uložit" > zapsat název souboru a vybrat jeho umístění (*.gdb).

4. Občas není od věci prolistovat návod k obsluze. Byl přibalen k navigaci, dá se stáhnout i z webu www.garmin.cz

60 CSx umí ukládat neořezané tracklogy na vnitřní paměťovou kartu. Jen se to někde v nastavení GPS musí zapnout (myslím). Pak stačí GPS připojit k PC, přepnout do USB-flash režimu, kdy se chová jako flash disk a GPX tracklogy rovnou zkopírovat do PC.

Dodatek: sorry, koukám, že jsem nepochopil otázku a tak píšu nesmyslné odpovědi

Ahoj, ctěl jsem se zeptat jestli existuje nějaký SW, kterým lze gpx tracklogy z karty upravovat? A ještě funguje Vám přepnutí do USB režimu pod Vistama?

SW ??

Co třeba MapSource od mapy?