ahoj muzete mi poradit jsem tady poprve a chtel bych se vydat najit nejakou tu cache ale nevim jak si to tady najit chtel bych neco kolem Teplicka v krusnych horach diky za radu:|
Uplne nejlepsi zacatek je ten precist si wikipedii, viz odkaz v horni liste, zalozit si nick na geocaching.com a vyrazit ![]()
diky zkusim to jen doufam ze to neni anglicky ![]()
Ne, není.
A kdybys něčemu nerozuměl, zkus použít funkci Hledat, abys zjistil, zda se to tu už neřešilo ![]()
tak jsem udelal jak si poradil dokonce uz umim zjistit nejake ty souradnice cahcek ale zjistil jsem ze v mem okoli nic neni to je mi docela lito ![]()
jo a omlouvam se jestli se to uz tady resilo
a tomuhle říkáš - nic není ? ![]()
http://www.geocaching.com/seek/nearest.aspx?origin_lat=50.6625&origin_long=13.8108
Jestli jsi z Teplic, zastav se zítra 4.3.2007 od 17:00 v hospodě U Jakuba.
Na nějaký kačery tam narazíš.
no tak to jsem stoho blazen jde videt ze jsem zacatecnik musim se jeste hodne ucit tobe moc dekuji a hned zitra se nekam vidam.Jen mam jeste jednu otazku zaregistroval jsem se na tehle strance http://www.opencaching.cz a tam je mapa ale ta mi ukazuje ze v mem okoli nic neni.Je to asi ponauceni promne ze mam chodit na oficialni stranky a tam hledat.Jsem rad ze jsou tady tak hodne lidi kteri pomuzou zacatecnikovi moc dekuji
a kde je hospoda u kacera prosimte
Opencaching je nekomerční alternativou GC, leč bohužel? nepříliš rozšířená. Její kešky nemají s oficiálním cachingem nic společného ![]()
dekkuji za vysvetleni
U kačera? Přečti si to znovu! Dobrá přijď sem: http://www.mapy.cz/#x=131726176@y=137905264@z=16@mm=TtTcFP@ax=131725824@ay=137905744@at=U%20Jakuba@ad=%20@st=s@ssq=u%20jakuba,%20teplice@sss=1@ssp=118772645_122488705_152327077_151766913
Opencaching: http://geowiki.hidden.cz/wiki/Opencaching.cz
Geocaching: http://geowiki.hidden.cz/wiki/Geocaching.com
A vůbec na http://wiki.geocaching.cz/ je spousta užitečných informací.
Soude podle stylistiky a porozumneni psanemu textu dotycny jeste na nejake hospody nema vek.. ![]()
Hledatchi napsal/a:
Soude podle stylistiky a porozumneni psanemu textu dotycny jeste na nejake hospody nema vek..
Ale no tak :@ Přece bys někomu neupíral čepovanou kofolu
![]()
Téma přesunuto