Tradiční kešky jdou s Koloušem jedna radost, ale u multin uz trosku pokulhávám…Jak zadám souřadnice o Colorada tak, abych je měla možnost sledovat jako keš?Resp. abych viděla vzdálenost, kterou knim mám!Jak lovíte multiny s Coloradem vy?Předem dík ![]()
Ja to resim: novy waypont, upravit souradnice a pak kam vest ulozene wayponty, jit a vzdalenost ukazuje. Snad jsem to napsal srozumitelne:)
Přesně tak. ![]()
Nechápu nářky některých uživatelů že nejde změnit souřadnice nahraných kešek :o.
No jde, ale nevím co dělám blbě, ale když dám jít na waypoint tak mne to naviguje po silnici a ne hvozdy :), pričemž ve stejném profilu ke kešce to naviguje polem nepolem.
K waypointu naviguje podle nastavení profilu, buď přímo nebo po silnici.
Ke kešce naviguje vždy přímo. To je vlastnost
Tak moje Colorado B)umí navigovat ke kešce i po silnicích co nejblíže je to možné po routovatelných cestách a pak nejkratší necestou. profil GC: zkratky/schránky/keška/volby/jít na pozici/ok/zkratky/změna profilu/auto.![]()
ale neni
pro routing je dulezite udelat - jak uz pise mysak - po vyhledani kese "kam jit"> leve tlacitko voleb > jit na pozici. jinak porad zustanes v takove te prepinaci trojobrazovce kese - listing x kompas s mapou x mapa, kde se samozrejme ukazuje pouze primy smer, protoze jsi teprve v prohlizeni listingu.
Jj, tohle vím a používám, ale měl jsem na mysli takovou tu malou šipku když stisknu kešku v anbídce Geocaching. Ta prostě je a bude jedině přímo k cíli.