Možná už to tady je ale já jsu uplně blbej.
Jak zalogovat do kešky vlastní TB. Děkuji
Úplně stejně, jako do kterékoliv jiné, jen zvolíš jako typ logu Write note, kde napíšeš třeba: Vkládám TB.
Moc tu otázku nechápu, ale abys viděl svůj TB v seznamu, musí se nejprve aktivovat.
Děkuji za odpovědi.Vše v pohodě