Dotaz od lamy. Vyzvedl jsem GC CZXXXX. Samozřejmě jsem ho odlogoval z keše, ale nemůžu přijít na to, jak ho zalogovat do keše jiné. Nerad bych majiteli způsobill ztrátu nebo jakékoliv komplikace svou neznalostí. Děkuji za odpověď…
Na wikipedii jsem o tom nic nenašel… tedy míněn přesný popis
až budeš logovat keš, do který si ho vložil, tak pod polem comments se ti objeví nabídka "Dropped off any Travel Bugs?" tam vybereš ten, který si vložil /pokud jich máš víc - jinak je tam jen jeden/ a normálně odešleš.
Pokud se nemýlim, tak návod se dal najít na Wikipedii
Jeste doplnim Leroje, pokud jsi jiz kes zalogoval jako Found it a neprovedl jsi to, co ti radil, tak do te same kese vloz log typu Write note a postupuj podle Leroje
ten tracking code slouží k tomu, aby nikdo nemohl s GC podvádět a mohl s ním operovat jen ten kdo ho vlastní - tzn. že ho rychle smaž z listingu. Napsat ho musíš při logování do patřičné rubriky, jinak ti to neveme /a nesmí tam být chyba/ !!!
V kontu ho máš proto, že si ho vyzvedl a přihlásil. Nyní je nejlepší počkat, až ho tam vloží - někdy to může trvat i týdny, např. když je někdo na dovolený a nemá přístup k netu!
Ještě si tě dovolím upozornit, že coin ani travel bug není určen k tradování, tzn. že ho nelze použít na výměnu za jiné věci. /taky za něj nemusíš nic vkládat/. Při výměně by si měl za vyjmuté věci vložit něco přibližně stejné nebo vyšší hodnoty. No praxe je sice jiná, nicméně se snaž dodržovat tyto zvyklosti!
Ještě jednou ti doporučím prostudování wikipedie!!!
edit: tím až ho tam vloží jsem myslel až ho tam zalogují
Když loguješ nález cache, tak máš na stránce s logem dole položku "Dropped off any Travel Bugs?" kde vybereš ze seznamu Travel Bug nebo Geocoin, který do cache vkládáš.
Ale podle Tvého profilu jsi vložil 29.7. CZ Geocoin do cache Jordánský vodopád. Takže se Ti to asi povedlo.