Jak správně zalogovat předání TB "z ruky do ruky"? Ve wikipedii jsem našel že se má použít "Grab from current holder:jméno" ale to jsem nenašel nikde na GC.com. Nebo to má udělat ten,komu TB předám? (možná se to tu už řešilo, ale nenašel jsem nic). Dík
ano, ten komu TB předáš ![]()
a) druhý kačer, který si TB od tebe vzal dá "Grab from current holder:jméno"
b) ty ho vložíš do nějaké kešky pomocí write note poblíž vašeho setkání a on si ho z té kešky vyzvedne
Nejlepší je se s kešerem na místě domluvit
, protože ne každý se dostane hned k netu, aby zalogoval vložení.
sobik> to jsem potřeboval slyšet (virtuálně vložit přes write note), dík…
A nejde to udelat bez toho, abych vlastne delala falesny log v kesce, do ktere nic nedam, aby pote ten druhy kacer dostal ode me do ruky coin/TB?
Předávala jsem geocoin příteli, coin jsem měla u sebe a on dal "Grab it from current holder" bez logu na keš.
Dohodl bych se s druhým kačerem, aby dal "Grab from current holder:jméno" a do logu TB aby napsal "Převzal od /jméno/ tak a tak". Možná anglicky;)
Prosim vas, napiste mi primou cestu na volbu Grab from current holder: jmeno, ja to proste nikde nemuzu najit. Diky predem.
Cau volbu Grab it from … mas ve strance logovani TB. Tj. odkaz Add a log entry v prave horni casti stranky TB. Pokud se dostanes na logovaci stranku, potom by v nabidce Type of log: mela byt i polozka Grab it from …. Tato polozka se nenabizi pokud uz mas TB v drzeni.
Kvapo, diky, uz jsem to nasla, zkusila jsem si to pres cizi coin, co je jeste v drzeni a opravdu tam ta volba je. Samozrejme jsem si ho k sobe negrabla, jen jsem si vyzkousela,jestli se objevi ona kyzena volba.