Zdravim. Vcera sme zalozili kes a dali do ni registrovany GC, Jen bych se chtel zaptat na odkaz kde muzu vlozit GC do systemu a zda se to provadi az po schvaleni kese, nebo jeste pred schvalenim.. Diky, Michal a Petra
Měli byste to udělat už před publikováním kešky. Aktivovat můžete třeba tady - v menu vlevo vyberte "Aktivace Geocoinů. Bude to po vás chtít aktivační kód, který by měl být přiložený ke coinu a nebo lze zjistit na stránkách prodejce. ![]()
Geocoin můžete dát do kešky rovnou (před schválením, pokud byla již ke schválení odeslána a existuje listing). Napište v listingu (který vidíte jen vy a reviewer) poznáku a před odesláním vyberte coin z nabídky dole.
Jo aktivaci uz mam davno za sebou, ale spis mi slo o to, aby ten kdo se podiva na listing tak videl ze je v kesi GC
Ja tam bohuzel nabidku GC nemel. Mam ji jen v nabidce log your visit, a found it - tak vlastne dole mi to na vyber da GC, ale pri zakladani listingu jsem tam tuto moznost nemel. Kazdopadne uz jsem listing odeslal ke schvaleni a GC pridany nikde nemam ![]()
V listingu vyber log your visit
tam vyber Write note
bude tam nabídka a napiš vložen geocoin a odešli
Dekuju, vlozeno..