Jak zjistím že byla založena nová keš?

Ne,hambáč ne !

Užij si nelegální obsah..B)

No já teda nevím, jsem BM a v profilu mám zaškrtnuto inform me i send weekly notification, ale chodí mi jenom weekly notification. Není to dostupné jen pro PM? Není to nějaká chyba systému?

Podle me to je blbost
Tim prvni zaskrtnutim odebiras informace o novinkach na serveru geocaching.com (coz asi opravdu nejsou nove kesky :D)
Tim druhym si nechavas posilat weekly notification.
Takze jedina (spravna) moznost ziskani info o neve kesce je PM. Musim priznat ze ta propagace toho nelegalniho zdroje se mi tady vubec nelibi!

To je ironicky nebo bez ironie? :wink:

Bez ironie B) Nelíbí se mi to "vykrádat" databázi GS a dávat ji free k dispozici - zaděláváme si na další problém s daty, který se tady řešil už dávno ve vztahu k tomuto serveru.

Cituji ze stránek: "Co mě vedlo k napsání této aplikace: 2.potřeba být upozorňován na nové keše. Platit za PM účet na gc.com mi přijde jako nehoráznost (nejde o peníze ale o princip) neboť si myslím, že takový server by se měl uživit reklamou, případně prodejem předmětů souvisejících s geocachingem."

:smiley: Který píčus dělal ty stránky ???

castro nebo lenin :smiley:

:D:D:D

jó pánové, máme tu demogracii říznutou komunizmem se zásadním vlivem anarchie B)

Z tvych jinych prispevku jsme spise nabyl dojem, jako bys byl absolutisticky monarcha… :stuck_out_tongue:

No ja jen, ze jsem tam take, i kdyz jsem PM, ale nic nerikam/nekomentuji. Imho sam tam jsi take. Nerika se tomu nejak? :smiley: Pouzivas to pro kontrolu nebo tam mas proste ucet. Ja pouzivam vystup na statistiky a pak info o tom, ze probehlo FTF.

Ano, jsem tam taky registrovaný a taky jsem zkoušel funkčnost toho systému. Rozdíl ale je asi v tom, že jsem PM a tudiž "nevykrádám" data, ale dostávám se k nim jinou cestou. Chtěl jsem vědět, jak to bude fungovat na info o nové keši, jelikož sms z gc.com mi chodí zmršená a odsud v rozumnější formě. To je všechno. Pár týdnů jsem to paralelně vedle sebe testoval, to je všechno…
…ale jinak obecně, pokud jsem PM a mohu ta data získat legálně standardní cestou, pak alternativní cesta jistě není porušením podmínek GS. Na rozdíl od BM kačerů… A pokud jde o použitelnost, tak v poslední době mi chodilo dřív info z GS než z tohoto alternativního zdroje.

Dovolím si drobnou parafrázi na poslední příspěvek od Sobíka:
Mám účet v bance, odkud si můžu peníze přijít vybrat na přepážku nebo varianta b) mám účet, mám tudíž legální přístup ke svým prostředkům, jen si k nim prokopu tunel (aleternativní přístup, ale všechno je OK, protože mám zajišťenou přeci i tu správnou variantu) a vyberu si je ze sejfu sám.
Chlape ty mě bavíš.

Hochu, to je o trochu něčem jiném. Místo abych šel na přepážku, vyberu si je přes internet investiční společnosti, když to banka nenabízí… Já se nikam nenabourávám, já nic nekradu. A hlavně, zkoušel jsem to pár týdnů na porovnání a už to nepoužívám… hon na FTF mám už za sebou.

Hehe. No proti pravidlům je to úplně stejně pro BM i PM. Nepíše se v nich totiž nic o zákazu přístupu BM k PM datům, ale hlavně o zákazu používaní robotů na jejich stahování. Jak moc to ve větším měřítku může nebo nemůže zatěžovat servery netuším, ale poslední dobou se mi zas začala docela často objevovat chybová hláška. (Nemusí to samozřejmě souviset.) Víc než o pravidla jde občas i o ohleduplnost k ostatním.:wink:

Docela slizské chování, Sobíku :frowning: Nejprve budeš nějaký ten měsíc něco "zkoušet", i když je to proti podmínkám GS (neříkám, že nelegální), a vše je OK. Pak tě to ale přestane bavit, a už je to fuj a budeš vehemntně křičet proti tomu, a ostatní odsuzovat. Co ty jsi za charakter …

Nech toho moralizování, jo? Kdo tady z PM tenhle server nevyzkoušel, tak at hodí kamenem. Už kdysi dávno soudruh psal, že pokud chci proti něčemu bojovat, tak to musím nejdříve poznat… či jak to bylo. Nezkoušel jsem to měsíce, ale asi 2 týdny a díky nastavení jsem získal asi tak 10 notifikací na nové keše…

A pokud jde o ty roboty, pak si myslím, že zrovna tento server je ohleduplnější než jiné aplikace díky tomu, že tady 90% BM uživatelů stahuje denně data přes svůj <název si doplň> nebo jeden server, který stáhne do své interní databáze a pak podle požadavků rozesílá informace, tudíž zátěž je na tomto serveru a ne na serveru GS.

Bacháááá, letí kámen!!! A nejsem sám kdo jej hází. Vím poměrně o dost lidech kteří na to prdí. :slight_smile:

Tento příspěvek berte jako odreagování se. :smiley:

Ano? Mohu? Mile rad! Muzes si vybrat, ma byt maly, velky, kulaty ci spicaty? :smiley: