Zajimalo by me zda jde nejak zjistit logy za urcite obdobi… Jde mi konkretne o 1.1.2007 a dobu okolo pulnoci abych zjistil zda se mi povedlo mit prvni nalez v roce 2007 nebo ne…
Ahojky ![]()
S Tvým problémem Ti neporadím, ale možná bude pro tebe zajímavý tento listing a související logy. ![]()
Nedobytný hrad Podmokly/Safe castle Podmokly.
Přeji všechno nejlepší do nového roku 2007.
Právě jsem se podíval na Tvůj profil a na log u Basilica Minor a shodli jsme se s Vlaďkou, že holt je nás takových cvoků víc…
![]()
Mozna to zkus prolistovat tady…
Jeste ze nejsem sam
Jen tu oslavu jste meli asi veselejsi
Tak vse nejlepsi do novyho georoku ![]()