Jak zjistit logy?

Zajimalo by me zda jde nejak zjistit logy za urcite obdobi… Jde mi konkretne o 1.1.2007 a dobu okolo pulnoci abych zjistil zda se mi povedlo mit prvni nalez v roce 2007 nebo ne…

Ahojky :slight_smile:
S Tvým problémem Ti neporadím, ale možná bude pro tebe zajímavý tento listing a související logy. :wink:
Nedobytný hrad Podmokly/Safe castle Podmokly.
Přeji všechno nejlepší do nového roku 2007.

Právě jsem se podíval na Tvůj profil a na log u Basilica Minor a shodli jsme se s Vlaďkou, že holt je nás takových cvoků víc… :smiley: :smiley: :smiley:

Mozna to zkus prolistovat tady…

Jeste ze nejsem sam :slight_smile: Jen tu oslavu jste meli asi veselejsi :slight_smile: Tak vse nejlepsi do novyho georoku :slight_smile: