Prosim pište mi jakou GPSku bych si mohl poridit za priznivou cenu pro zacatecnika nebo vase nabidky za odpovedi predem dekuji
Určitě zkus Legenda, dá se se vším sehnat okolo 1500,- a stačí to pro začátek ![]()
Ja jsem taky začátečník,pravou GPS jsem nikdy neměl,pouze PDA.Před 5 dny jsem si koupil Garmin Oregon 300.Já vím, moc drahý a pro začínajícího zbytečná věc ale já si myslím že jsem chybu neudělal.Mám s ním jen ty nejlepší zkušenosti.
Kešuje se s ním jedna báseň,takový názor mám proto že jsem neměl 60CSX nebo Colorado a jsem za to rád.
Takže doporučuji i když cena je vyšší;)