Můžete poradit viz téma? Zatím mám jen HandyGeo.
A na jakém systému? Možná by stačil Trekbuddy.
Asi obecně. Já mám tedy Windows Mobile (tuším 6), tudíž to i Javu.
Ale už dvakrát jsem instaloval natěšeně (a občas je to opruz) a ouuč, bez "myši" dotyku ani ránu ![]()
Handy Geo je dobrý, ale chtělo by to nějaké další možnosti (např. HG mi "zavěsí" při pokusu navigovat - externí modul; nějaký off-line archiv a tak).
HGC se dá používat i s externím modulem, někde na fóru je tu můj port HGC Porteru pro WM Smartphone. Já osobně ale používám Cachemate - za $10 je to perfektní nástroj, společně s Garmin Mobile XT. Víc toho nepotřebuju - v Garminu vektorová mapa, v Cachemate mám zase klasickou šipku a hlavně si do něj vždycky vyexportuju z GSAK oblast, ve které se budu pohybovat, popřípadě cache, které jdu ulovit, a v terénu mi pak nic už nechybí ![]()
Perfektni s podobnyma funkcema jako HG je GateCacher a je FREE.
Je to celkem spolehlivý program ktery chodi skoro na vsem s WM5-6-6.1.
Neni treba dotykovy display ![]()
Odkaz na stranky programu : GateCacher - GeoCaching on Windows Mobile and SmartPhone!
Díky, kluci, odzkouším. Zkusím najít i ten HGC Porter.
Mozna ze by mela chodit nova verze GCzII
Je to super softik pro WM.
Odkaz pro sosani: http://www.nicque.com/PQz/GCz.htm
Tak dnes vyšla nová verze GCzII i pro " bezdotikové přístroje " jako je třeba HTC S740 Rose.
Návod na instalaci je na stejné stránce jako soubory pro download.
http://www.nicque.com/PQz/GCz.htm
Je to parada ![]()