Jaké GPS hry hrajete - anketa

Tentokrát můžete hlasovat kolikrát chcete :wink:

Linky na uvedené hry:

Geocaching

GeoDashing

Navicache

Opencaching

mozna by tam mel byt i Waymarking, ktery mne osobne teda vubec nenadchnul. S nostalgií a slzou v oku vzpominam na zaniklé locationlessky :frowning:

Jeste bych zminil http://www.confluence.org

V CR je jich jen 10 ale taky se to da lovit s GPS :-)

V anketě chybí taky Terracaching … i když počítám, že to tu stejně nikdo nehraje …

To mě povídej, v minulém roce jsem na locationlessky zapomněl a přitom jsem jich na fotkách z cest objevil 15, letos jsem jich chtěl už pár udělat, (některé měly opravdu super námět) a smůla no …waymark to fakt není to pravé …i když zatím je to jen beta, tak se časem uvidí…

<

A taky jeste GPS-Golf

ked tak nad tym rozmyslam, tak ta hra, co sa tu hra s TB na roznych brehoch Vltavy je vlastne tiez samostatna hra. alebo nie uplne samostatna, ale je to nieco ine.

Je to český způsob Minute War ze serveru GPS Games, kde jsou ještě i jiné hry s GPS.

Preto mne sa pozdava viac Terracaching, lebo tam existujú locationless a mozes ich aj zakladat. Terracaching je ovela viac prepracovany s bodovym hodnotenim cache a cachiarov. A taktiez tam nie su skoro ziadne pravidla ohladom zakladani cache, zavisi to len od Tvojich sponzorov, ci to schvalia. Zhodou okolnosti prave dnes idem zalozit prvu Terracache na Slovensku :wink: Dufam, ze sa tato hra v nasich koncinach uchyti.

Jen pro zajímavost kromě nově nalezeného geocachingu se dlouhodobě zabývám

plachtěním kde je také velká podpora využívání GPS a je zde funkční celosvětová soutěž

:)))