Zdravim vsechny … jsem vcelku novej v GC a vzhledem k tomu, ze se zrovna chystam poridit komunikator, tak se xci zeptat na zkusenosti s PDA pri GC. Moje kriteria jsou PDA s telefonem, GPS, WiFi pouzitelne jak pro autonavigaci tak i pro GC. Muzete mi prosim poradit co pouzivate. Dik
Však to tady už víme méně je… ![]()
Take jsem resil tento problem. Chtel jsem zarizení all in 1.
Nakonec jsem porídil Asuse P535 a max. spokojenost.
Pouzívam ho bud samostatne, pokud s sebou z nejakých důvodu nemám kompletní vybavení, nebo jako druhý pristroj pro ctení listingů, logů ev. hintů. (první je stále Garmin 60CSx).
Ve spojeni s GeoScoutem je to super. At se objevím kdekoli, za pár minut mám cache z okolí v prístroji, prectu info a muzu lovit.
Hlavně si pohlídej, aby se dala vypnout statická navigace, protože jinak budeš mít problémy.
Já doporučuju Asus A639 sice neni na simkartu ale apson mi simkarta nežere baterku na signál..oid tooho mám telefon..stejnějako foťák..
Víše zmiňovaný odkaz je na mou diskuzy resp. na dobu kdy jsem se ještě rozhodoval..teď mám jasno a jsem absolutně spokojenej zkoušel jsem ji za deště a vydržela…v obale mi spadla na zem..vydržela..je to odolnější než jsem čekal..
uvidíme co dál vydrží..
a na House se na tom dá koukat taky dobře..:))
Ja vim, ze je to tu mockrat, ale co radsi?
Asus A696
Asus A639
Mio P560
Puvodne jsem se uz skoro rozhodl pro ten prvni, ale radeji bych slysel nejaky nazor
Diky
Mam loox n560 a nedam dopustit ![]()
Ja mam E-ten X500 a nemuzu si stezovat. I kdyz je fakt ze ted sem k nemu prikoupil Colorado. Precejenom nekde se drapat do kopce v lese s PDAckem v ruce uz se me moc nechce. Ale jinak bezne pouzivam oboje.
Ja to lovím starým Acerem N 35 ,který ovšem nespl%nuje všechny podmínky , ale mám vyhlídnutý HTC Artemis, Jen ta výdrž baterií není co bývala, v autě to aspo%n vyřeší autonabíječka.
Ja se mohu podelit o zkusenost s Mio P360. Pristroj za rozumny peniz. Pouzivam ho pouze k navigaci. V aute s TomTomem, pro GC Beeline. Spokojenost. Jedine co delalo problem byla ceska lokalizace. Pristroj se sam zapinal, BL se obcas kousnul. Bez lokalizace tyto problemy nejsou.
Mám hw6915 od HP. Má to vše potřebné - GPS, WiFi, bluetooth, foťák, telefon. Vše potřebné SW mám na 4GB kartě, bez problémů mi chodí BeeLineGPS pro GC a IGO nebo TomTom pro autonavigaci.
Problémy:
- moc funkcí v jednom. Takže zazvoní telefon v nejnevhodnější okamžik a samozřekjmě přikryje všechna okna, která v tu chvíli potřebuju (např. šipku pár metrů od kešky)
- něco mi tam žere paměť, která ubývá, ubývá, až je nutné PDA restartovat. CCa 2x týdně
- už je to starší typ, takže výrobce kašle na upgrade na VM6
Jinak maximální spokojenost a mohu doporučit.
Tak Mio uz vypadlo –> radeji Asus A696 a velkou kartu nebo Asus A639 s jeho vyklopnou antenou?
Pouzivam FS Loox 720 + EVOLVE GPS na solarko spojene pres BT.
Kamarad si nedavno poridil A696.
V terenu mam daleko presnejsi signal.. jeho to kolikrat honi 15-20m okolo skryse a me to vetsinou ukazuje primo ke skrysi…
Jinak se mi ale ten Asus dost libi…
Skrysotlac + RichesseGPS pouzivame oba …
Ahoj,
ja pouzivam MIO A701 s NoniGPSPlot navigaci a jsem s nim spokojenej. Zatim jsem nenasel lepsi navigaci. ![]()
Zrovna se rozhoduju mezi asusem A696 a Mio A701.Co je podle vašich zkušeností lepší na geocaching?Komunikátor u mě nehraje roli.Díky
Jedno velké plus pro Asus - má výměnnou baterii, pokud se dostanete do problémů při nastavování statické navigace na dynamickou, tak na jistý čas (přes noc) vytáhnete baterii a GPS se vyresetuje. Už se mi to jednou stalo.
Fujitsu-Siemens T 810.
Už se shání jen těžko, ale je fakt dobrej, přesnej a poměrně levnej.
Čip Sirf III. bluetooth, GSM, UDMA, WiFi.
GSM se dá po dobu hledání kešek jednoduše deaktivovat v menu. Za A/ aby nikdo neotravoval a za B/ aby PDA déle vydržel.
Maká s Tom-Tom, BeeLineGPS atd.
V balení je vše. Autonabíječka, kolíbka, paměťovka 512 MB, USB kabel, software a bonusový check ke stažení softu od výrobce. Po vypnutí statické navigace programem SirfTech jsem většinou u kešky na vzdálenost 0-0. Maximálně metr od ní.
Já neměl žádný problém ani s tímto (včetně TomTom, Geoscout, Wherigo) …
http://www.geocaching.cz/forum/viewthread.php?forum_id=10&thread_id=7802
XDA Orbit od O2 alias Artemis od HTC, sice se mi nepovedlo vypnout statickou navigaci a procesor je ponekud slabsi, ale toto jsou pro me jedine dve nevyhody, jsem s nim spokojeny, ma vse co zatim potrebuji. Navigace do auta od Tomtoma je v pohode, stejne jako GC (Vito navigator II, Geoscout), baterka mi nevystacila snad jen jednou a to jsem jiz byl na konci odlovu, ale poctive se drzel az do 0%.