Chystám se pořídit si nějakej chytrej mobil,
abych se u keší mohl podívat na internet,
připojit si k němu Bluetooth GPS,
případně si na něj psát vlastní prográmky.
Z vyhledávání na mobilmanii mi vyšel jako optimální volba
Nokia E50. Takže vysvětlí mi tady někdo že je to blbost
a že si mám přídit nějakej úplně jinej? 
Je to na osobní volbě, ale je to telefon s novým symbianem v 9.1 a moc aplikací na něj ještě není. Se staršími verzemi nejsou programy kompatibilní. Pokud ho chceš opravdu naplno využívat volil bych zatím telefon se symbianem v 8 (Nokia N70 a pod. ).
Tady souhlas, je to osobni volba. Dneska jsem se na ni dival a na muj vkus to ma maly displej. Mam N6680 (horsi N70) a prakticky pouzivam 3 - 4 aplikace, a spis Javu nez Symbianove. Takze verze Symbianu by nemusela byt zas tolik na obtiz. Tezka volba :-).