Dobrý den chci se zeptat jakej program mám použít na nahrávání kešek do Garmin Vista HCX?Nebo existuje něco v GSAKu?
Děkuji
ok5ab;)
Dobrý den chci se zeptat jakej program mám použít na nahrávání kešek do Garmin Vista HCX?Nebo existuje něco v GSAKu?
Děkuji
ok5ab;)
Mapsource ?? Nebo teď je to snad TripAndWaypoint Manager. Bývá přiložen k GPSce.
nebo EasyGPS - freeware (kese jako waypointy)
pripadne POIloader - freeware (kese jako POI - body zajmu)
A nebo lze nahrát keše přímo ze stránky GC.COM do Visty. Není to nejrychlejší, ale funguje to.