Jakou autonavigaci do auta

Na GC používám 60 CSx, ale potřeboval bych i nějakou navigaci jen do auta. Poradíte někdo něco dobrého? Na trhu toho je až moc … :slight_smile:

Zatím jsem jen koukal na Panasonic Strada CN-GP50N

Taky bych si nechala poradit. Já jsem zatím zakoukaná do Dynavix Delta II. Recenze slušné, cena přijatelná, mapy celé Evropy a funkcí stejně jako mnohem dražší navigace. Ráda bych ale ještě znala názor někoho, kdo ji má.

Já používám Garmin 660FM,ale jak na silnici,tak na GC.Západní Evropa - např. Německo super,vč, č. pop. a dopravní situace,ČR slušná,turistická mapa ČR,možnost navigace mimo silnice,chodec,kolo…
Já bych se asi poohlédl po zavedených firmách,kde se dá počítat s dlohodobou podporou - Garmin,Mio,Navigon,Tom Tom.. Panasonic by třeba mohl skončit,stejně jako nedávno ukončilo výrobu navigací Sony,které taky nebyly špatné.
Jinak já doporučuju navigovat.cz.