Jakou mám dát obtížnost

Ahoj,jakou bych měl dát obtížnost (kešky), tradiční kešce která bude na stromě(4 *).
Stačilo by 1 až 2 * ?

Samozrejme, pokud se poleze na strom, ze minimalne 4 !!!

Myslíš obtížnost terénu nebo obtížnost kešky? To jsou 2 zcela odlišné věci… Je nutné na tem strom lézt? Nebo stačí jen natáhnout ruku? Dosáhnou tam všichni? Není ten strom něčí nebo je tvůj? Spousta a spousta otázek…

Pokud v tom ale nemáš jasno, tak být tebou bych počkal se zakládáním a něco ještě našel, nabral trochu inspirace a hlavně si pročetl pravidla pro zakládání keší. Ve formuláři je i jednoduchý poradce - dotazník, po jehož vyplnění ti vyjde skore obtížnosti keše, podle kterého se můžeš orientovat.

o sorry já to tam zapoměl připsat obtížnost kešky

to se bude odvíjet od toho, jak moc je jasné na kterém stromě je a kde na tom stromě je. Může to být klidně 1*, pokud bude obojí na první pohled jasné.

K nastavení obtížnosti ti může pomoci: http://www.clayjar.com/gcrs/ příp. slovenský překlad: http://www.trenkler.cnet.sk/gc/rating.php

Český překlad:
http://tbk.wz.cz/gc/gc.php

Obtížnost je víceméně nezávislá na přístupu, může to být na čtyřkovém stromě i 1* nebo 2* (viz[gc]GCVAGX][/gc]).
Ale musím tady taky napsat to co píšu vždy při podobných dotazech od začátečníků. V dnešní zakešované době zakládat minimálně po padesátce s alespoň dvěma keškama typu který chceš založit. Pokud ale mermomocí chceš založit už teď, zkus kontaktovat některého kačera v okolí (pokud jsi ze Bzence - Kolonie tak třeba mně nebo Trauma Zera) který by mohl poradit nebo upozornit na případné chyby, kterých si ty třeba nevšimneš.

A tento článek jsi si přečetl??http://geowiki.hidden.cz/wiki/Terrain#Ter.C3.A9n

asi máš pravdu ženu se moc dopředu měl bych nasbírat ještě více kešek

Problém je, že dnešní "mladí" nečtou… :@