JaKr #1111

To je ale móc pěkné číslo! To je nachozeneých kiláků. Ale stojí to za to. Srdečně gratuluji. [Y]

Honzo, skvela prace !! To cislo fakt nema chybu !! Tak at vam to obema porad slape !! Gratuluji!

Ani jsem nestihl pořádně zareagovat na 1100 a už je tu další, ještě pěknější čísilko - takže Honzo i Dášo, gratuluju!

To jsou fofry, to je síla... vždyť nedávno jsem ti blahopřál k osmi stům. Takže teď gratulace ke všem kulatinám zpětně...[;)]

Ivo a tým

Opravdu moc pěkné číslíčko [;)]. Gratuluju!!!

Takze Honzo i Daso, gratulujeme;-) Super cisilko…

Pridavame se ke gratulantum, jen tak dal. [:D]

Číslo vskutku úctyhodné. Gratuluji, a přeji dostatek energie a času na další a další keše.

Posílám velkou gratulaci na Moravu! Jste prostě JEDNIČKY[;)]. Jen tak dál!