JaKr - 1300 +

Pozor halseni!! Tym JaKr brutalne prolomil dalsi metu na sve ceste za pixlickama a za chvilku bude na dalsi. Posilam celem tymu velkou gratulaci od Slajzu a Tucku. [;)]

Hezka prace Honziku! Diky za tve kese a at se dale dari hledat a zakladat alespon stejne rychle jako doposud :D

 

Gratuluju Honzíku[Y]

Gratuluji. [Y][^]

Parada gratulujeme Vam oboum k dalsi mete :wink:

Obvykle se při nekulatých výročích zdržuju hlasování, ale teď mi to z úcty nedá: Gratuluju !

Také J&I team se připojuje s blahopřáním a těšíme se na Geoburčák… :slight_smile:

No tak to na Geoburčáku (na který se už teď závazně přihlašuji) už bude mít JaKr minimálně 1500 [:)]   Velká gratulace z Hodonína !!

Srdečně JaKrům gratuluji k této metě - myslím, že na Geodolovené v České Kanadě by mohla padnout patnáctistá cache ne? ;-)  Kněžd@

Gratulujeme [D] a to dovolené ještě nevypukly!

Jinak se těšíme zase na nějaký bezva pokec!

I Yeleni se pridavaji do zastupu gratulantu!!

Gratulujem na daleky juhovychod, dufam ze tam nemate take brutalne teplo ako my v Prahe [:)]

Nadhera, to je krabicek, uf. Gratulujeme moc.[<:o)]

Blahopřejeme k tomuto úctyhodnému číslu [W]. Ať vás to pořád baví. Na viděnou na burčáku...

Ivo a tým