Pozor halseni!! Tym JaKr brutalne prolomil dalsi metu na sve ceste za pixlickama a za chvilku bude na dalsi. Posilam celem tymu velkou gratulaci od Slajzu a Tucku. [;)]
Hezka prace Honziku! Diky za tve kese a at se dale dari hledat a zakladat alespon stejne rychle jako doposud :D
Gratuluju Honzíku[Y]
Gratuluji. [Y][^]
Parada gratulujeme Vam oboum k dalsi mete ![]()
Obvykle se při nekulatých výročích zdržuju hlasování, ale teď mi to z úcty nedá: Gratuluju !
Také J&I team se připojuje s blahopřáním a těšíme se na Geoburčák… ![]()
No tak to na Geoburčáku (na který se už teď závazně přihlašuji) už bude mít JaKr minimálně 1500 [:)] Velká gratulace z Hodonína !!
Srdečně JaKrům gratuluji k této metě - myslím, že na Geodolovené v České Kanadě by mohla padnout patnáctistá cache ne? ;-) Kněžd@
Gratulujeme [D] a to dovolené ještě nevypukly!
Jinak se těšíme zase na nějaký bezva pokec!
I Yeleni se pridavaji do zastupu gratulantu!!
Gratulujem na daleky juhovychod, dufam ze tam nemate take brutalne teplo ako my v Prahe [:)]
Nadhera, to je krabicek, uf. Gratulujeme moc.[<:o)]
Blahopřejeme k tomuto úctyhodnému číslu [W]. Ať vás to pořád baví. Na viděnou na burčáku...
Ivo a tým