Blahopřejeme Honzovi a Dáše k dosažení dalšího kulatého milníku.
Hodně úspěšných nálezů na Vašich cestách za poklady ;).
Staňa a Marcela
Posílám velkou gratulaci na jih Moravy. Přeju hodně dalších pěkných úlovků a zážitků. A díky za všechny Vaše kešky. Nashle v roce 2009 ![]()
Ahoj, gratulujeme, nejde to jinak. Jste fakt jednicky. Tesime se na setkani s vami.
Pozdrav z Rájce-Jestřebí,
hodně krásných zážitků při dalších výletech přeje HARWEY.
Zasíláme gratulace do vedlejšího okresu! Jen tak dál a hodně štěstí při dalších lovech přeje Honzula a spol.
Honzo! Dášo! …takové námahy to dalo vás dohánět, o něco víc předhonit, a nejvíc trošku poutéct - a stačí z lenosti na zimu lehce vysadit a už nám zase šlapete na paty. A ještěže tak! …Gratulujeme a přejeme báječný keškový rok 09! B)![]()
Opožděné blahopřání posíláme i ze Zlína. Super, paráda!
Tak velké gratulace i ode mě..ať se daří ![]()