JaKr 300

Pokořeno !!! a zrovna v místech, které máš tak rád. Blahopřejeme a do dalších stovek přejeme hodně sil a optimismu. H+Z+R RexoTeam

Honzo moc gratuluji a kvapikem na dalsi mety !!!

Připojuji se s mooooc velkou gratulací. To jste se teda rozjeli, ale jen tak dál do konce roku aspoň ještě 70 aby se pokořila hranice minimálně jedna cache na den…

Blahopreji ke vstupu do klubu tristovkaru. Jen tak dal.

Bravo a vela pohody pri dalsom hladani :)))

Taky gratuluju, jen tak dal.

I ja se pripojuji s gratulaci.

Teda to jsou cifry :wink: Také se připojujeme s gratulací k dosažené metě.

300 ??? Tak to už je počet, kdy člověk musí smeknout. Najít 300 pixel, být 300x pokopřivovanej, pobodlákovanej, pošípkovanej??? Opravdu nezbývá, než se poklonit a smeknout. A tak i činím a přitom z plna hrdla gratuluji.

no nechci nic snizovat, gratuluji samozrejme taky! jen jsem si tak rikal, pocitaji se treba locationless cache do celkoveho poctu? a webcam? myslim ze ano? pak to ovsem dohromady neda 300 pixel? nebo mozna jo, kdyz se pripoctou nejaky nelistovany postupny mikro na nejakych multi… hm… no kazdopadne, gratuluji…
a pridam jeste historku, jak uzitecne muze byt sledovat prave ty locationless cache… JaKr lognul prave ted o vikendu jednu takovou, Suspension Bridge for Pedestrians Only, na moste, po kterem se motam coby mistni uz x let, a nic v tomto smyslu me tam nenapadlo, protoze proste nemam prehled. takze mi JaKr ten most jakoby “vyfoukl” :slight_smile: no jo no, jsem holt newbie, co se jeste nevyzna, dobre mi tak :slight_smile:

Ja jeste negratuloval? Aha, tak to musim ihned napravit! Hodne zdaru do dalsiho geohledani!!

Taky moc blahopřeju, při Vašem tempu se nějak nedáte dohonit ! Lole