JaKr 500!!!

Gratulujeme k číslu, které je pro většinu z nás v nedohlednu a do další pětistovky přejeme hodně zdraví, pohody a dobrý signál. ZHR

Uz dlhsie sledujem, ako sa Honza s Dasou blizia k dalsiemu horizontu;-) Som rad, ze som mal tu prilezitost stretnut takych milych ludi minuly rok na Geoburciaku.

Casto chodia na vylety aj k nam na Slovensko a nechavaju logy plne zaujmu a radosti, tak sa jednoducho musim pripojit ku gratulaciam! Mnoho zazitkov a prijemnych chvil sprostredkovanych aj cez geocaching do dalsich desiatok a stoviek! :wink:

Edit p.s.: JaKr je aj oficialne najaktivnejsim “zahranicnym” hladacom na Slovensku - ku dnesku 45 najdenych! (2. Saman 25, 3. G&C_hu 15) :slight_smile:

Sakra už zase blahopřání ? Ale Honza s Dášou si ho určitě zaslouží a to ne jen proto, že při svých četných návštěvách Rakouska nás zásobují travelbugama :-)) Blahopřeju!

mal som moznost osobne poblahozelat, super :slight_smile:

Pětistovka, to je již rezervé na jeden z lepších pokojů v pavilonu 22… :), bude nás tam docela dost :)! Blahopřeme - navíc na jihu Moravy je to mnohem větší kus “geopráce” než v okolí Prahy!

M + 3 geogirls

Při mém tempu dosáhnu tohoto čísla tak v roce 2009, blahopřeju.

Při mém tempu dosáhnu tohoto čísla tak v roce 2009, blahopřeju.

Opetujeme gratulaci a prejeme hodne dalsich uspechu. Priznam, ze pri techto poctech je to fakt postizeni:-)

Tak půltísícovka je jubileum nejen na gratulaci, ale i na přípitek. A tak si právě nalévám portské a připíjím k vašemu jubileu. Ať vám to přibívá a šipka nešvindluje.

I ja gratuluju k dosazeni kulateho cisla.

Honzíku pripojuji se ke gratulantům !!! At ti to porad slape.

Půl tisícovky, to zní velkolepě. Tak ať to dál narůstá. Gratuluji.

K osobnímu blahopřání přidávám i písemné, je to super a určitě brzo se dočkáme i šestistovky.

Jen tak dal, vzhuru k dalsi petistovce;)

Gratuluji!!! at ti to vydrží