Tak jsem si říkal v poslední době při pohledu na statistiky jestli se Jakr tým neoddává zimnímu spánku, ale jak jsem dodatečně zjistil tak opak je pravdou. Nevím jestli mě to uteklo, ale dodatečně balhopřeji k Jendovi a Dáše k předvánočnímu překonání 400 nalezených cache a současně i k víkendové 420. Jen mě není jasné proč to v téhle statistice není zobrazené.
No fakt, ve statistikach je porad jen 394 !! Ze ze by si to logovani nechal najednou aby to byla vetsi boma ?? At je to jak je to - Honzo gratuluji a preji hodne dalsich pelnych a vydarenych vyletu za sipkou!!
Rekl bych, ze je to dusledek optimalizace zpracovani dat na gc.cz - az Jakr najde dalsi kes v Cesku, tak mu to pripocte vsechno najednou (tj. zjisti soucasny stav), do ty doby si mysli, ze “nic” nenasel ![]()
Kazdopadne taky gratuluju!
gratulujeme na krasnu juznu Moravu :)))
Saman a Petulka
Pripojuji se ke gratulacim.
Gratulace, gratulace, gratulace. A teď hupky dupky přes to pětikilo. :))