#600 otevření krabičky to už je nachozených kiláků. No je poznat, že na to máte osm nožiček.
Gratuluju
Gratuluju k další stovce ! Už jsem Vás skoro měl a zase jste mi utekli. ![]()
[color=blue]Gratulujeme bikerům z Olomouce
k další pokořené stovce. Ať jsou vám satelity i nadále nakloněny a šipka vás vede neomylně k cíli…
Ivo a tým[/color]
10 x kopa je úctyhodný výsledek, ale 50 x tucet je ještě mnohem lepší!!!
Nejlepší číslo je však těch 6OO kousků (což je přinejmenším 1200 x manipulace s víkem keše… a těch nastudovaných listingů a logů…)!! To už musí bavit!
Jen tak dále.
[center]
G R A T U L U J E M E ! :p[/center]
Chudak geopsisko - jeste ze ma takovou fajnovou geoprepravku. Tak at Vam to slape tak jako doted a at vas to porad bavi.