Jakteam 10 x kopa

#600 otevření krabičky to už je nachozených kiláků. No je poznat, že na to máte osm nožiček.
Gratuluju

Gratuluju k další stovce ! Už jsem Vás skoro měl a zase jste mi utekli. :smiley:

[color=blue]Gratulujeme bikerům z Olomouce :wink: k další pokořené stovce. Ať jsou vám satelity i nadále nakloněny a šipka vás vede neomylně k cíli…

Ivo a tým[/color]

10 x kopa je úctyhodný výsledek, ale 50 x tucet je ještě mnohem lepší!!!
Nejlepší číslo je však těch 6OO kousků (což je přinejmenším 1200 x manipulace s víkem keše… a těch nastudovaných listingů a logů…)!! To už musí bavit!
Jen tak dále.
[center]:smiley: G R A T U L U J E M E ! :p[/center]

Chudak geopsisko - jeste ze ma takovou fajnovou geoprepravku. Tak at Vam to slape tak jako doted a at vas to porad bavi.