JakTeam #400

Blahopřejeme k další metě na geocestách…

Tak jste za to pořádně vzali, blahopřeju!!!

Gratulace na Moravu leti i z Pardubic. Jeste kousek a jste v polovine milenia - tak at se vam dari.

Výborněěě! Gratuluji![B]

I ja se pripojuji ke gratulantum!!!

Gratulujeme k další stovce [D], už to k těm třem tisícům, třistatřiatřiceti pixlám máte co by kamenem dohodil a zbytek Benedikt XVII doběhl s kostí v zubech [;)].

Ivo a spol.