Blahopřejeme k další metě na geocestách…
Tak jste za to pořádně vzali, blahopřeju!!!
Gratulace na Moravu leti i z Pardubic. Jeste kousek a jste v polovine milenia - tak at se vam dari.
Výborněěě! Gratuluji![B]
I ja se pripojuji ke gratulantum!!!
Gratulujeme k další stovce [D], už to k těm třem tisícům, třistatřiatřiceti pixlám máte co by kamenem dohodil a zbytek Benedikt XVII doběhl s kostí v zubech [;)].
Ivo a spol.