Jakteam na eventu #500

Výborně!!!
Je to i tím, že máte skvělého čmuchacího psa. Tak všem třem gratuluji.:slight_smile:

Polovicni milenium je velky duvod k oslave. Druha pulka uz byva rychlejsi. Tak Hura na cache at jste u nas v pavilonu taky.

To je opravdu důvod k oslavě! Gratuluji a ať se Vám stále tak daří:).

Gratuluju a okamžitě vyrážím ven - doháníte mě :smiley: !

Děkujeme za milé gratulace. Gratulující jsou nám vzorem a příkladem.

[color=blue]Blahopřejeme k pětistovce. Mrzí mě že jsem o tom nevěděl na Medlově, gratulace mohla být osobní. Tak ať vám to takhle jde pořád dál.
Ivo a tým[/color]