Mam smarphona s WM2003SE, poradite nejaky jednoduchy soft pro geocaching? Aby umel:
- smer a vzdalenost na wp
a treba i navic:
- import waypoint z POI (ov2…)
- pracovat i s nejakou mapou
dik
Telefonní soft:
pro Symbian
mi nejlíp vyhovoval BlueSky, měl ve spolupráci se SirfIII úplně skvělou přesnost. Byl jednoduchý a spolehlivý. Jedinou vadou bylo zadávání souřadnic v desetinách stupně. To jsem se naučil rychle převádět. Pak jsem měl placený SmartComGPS, který uměl importovat z OZI a byl skvělý na pohyb v terénu.
Na platformě WM2003 nebo WM5
mi zatím nejvíc vyhověl GPSTuner a ten je nyní je uvolněn i pro smartphony WM
Bohuzel GPSTuner je jen pro PocketPC 2003 a WM5. Takze pro smartphony (WM2003) opravdu nic neni?
Zdravim vsechny kolegy!
Vlastnim "nechytry" telefon - drive Nokia 6021, v soucasnosti Nokia 6230 (bez "i") a vsechny me nalezene / zalozene jsou hledany / zamerovany pomoci ruznach JAVA programu - zacatek byl ve znameni aplikace GETrack, pak prisel na radu odGPS, a v zari jsem nalezl bezkonkurencne nejlepsi GPSJ. Vice naleznete v zde nebo tady, brzy se o slovo prihlasi take skvela JAVA aplikace (stale ve vyvoji, ale jiz ted plne funkcni a hlavne FREEWARE [:)] ) jednoho slovenskeho programatora - Palovo dilo VLKGPS, mame se nac tesit! Jestli to pobere NON-SMARTPHONE s JAVOU, musi to vzit i CHYTROTELEFEN na WM2003.
Snad jsem poradil...
TEA_CR
Jakto že není.
http://www.pdatopsoft.com/SmartPhones/GPS-Tuner-for-Smartphones