Zdravím,jsem absolutní nováček v geocachingu, mám mobil SE P1i s BT modulem evolve itraxx, mobil má OS symbian uiq3 a dotykový displej.Hledal jsem tu na foru nejvhodnější program na geocaching pro múj phone,ale je jich tu tolik,že fakt nevím co zvolit.
takže smartcom mam ,ale mám problém,potřebuju do něj dostat waypointy a nejde mě to. z geocaching com stahnu soubor s koncovkou .loc , dočetl sem se že se to musí pomocí programu gpsbabel převézt na .wpt tak sem to převedl nahrál do mobilu ale když to chci načíst v programu-nic se nenačte.můžete mě pls někdo pisnout postup jak to načíst?
díky moc
edit: tak sem to skusil překonvertovat v GSAKu a už se to načítá,
Taky mám stejný problém, na tento telefon sháním nějaký program na geocaching co používají offline mapy. Hledal jsem různě na fóru, ale nic moc jsem nenašel. Nemáte někdo zkušenosti s programy na tuhle platformu os?