Jaky SW pouzivate pro zaznam trasy k TomTom6 na PPC?

Nejvhodnejsi se mi jevi pridavne aplikace, ktere spolupracuji s TomTomem. Ale ty nefunguji s TT pro PPC (Event Logger, Tripmater) viz. http://navigovat.mobilmania.cz/Bleskovky/AR.asp?ARI=113124&CAI=2097 . Pak jeste ToolsTools www.toolstools.tk a na PDA funguje, ale se zase neda vyzkouset, dokud nezaplatis “prispevek” 2Eura. Neni to sice moc, ale kdyz to bude k nicemu, tak to jsou vyhozene prachy.
Mate nejake zkusenosti? Nebo je lepsi pouzit napr. TT+Ozi?

Vřele mohu doporučit software Franson GPSGate pro PPC. Dokáže zaznamenávat GPS log ve formátu NMEA sentencí + dále dokáže vytvářet virtuální GPS porty a další šikovné věcičky. Můžeš mít spuštěný TT a zároveň na pozadí ukládat tracklog... NMEA sentence lze pomocí GPS Babel pohodlně konverzovat do dalších formátů jako GPX nebo KML...

http://www.franson.com/gpsgate/ 

diky, vyzkousim