Z dovodu utoku ruskycch agentov na velitelstvo tajnej sluzby je docasne nepristupna cache On Her Majesty´s Secret Service 2: The Headquarters. Utok sme odrazili a rozhodli sa prijat opatrenie, ktorym zamedzime podobnym excesom. Dokument potrebny pre rozsifrovanie informacii bude rozsireny o dve polozky, takze ak ste si stiahli povodny, pockajte. Poobede bude cache znovu zpristupnena s novymi dokumentami.
Nase IT oddelenie po cely den intenzivne pracovalo na novych bezpecnostnych zaplatach systemu, cache je opat aktivna. Je zmeneny dokument potrebny na rozsifrovanie informacii a heslo zazipovaneho systemu.
Sme vsak radi, ze do nasich tajnych sluzieb vstupili a snazia sa vstupit aj jedinci s minulostou hackerov :)))
Musim te zklamat heslo jsem opet prolomil. Puvodne to trvalo asi 3s strojoveho casu a nulove naklady mozku. Ted jsem musel chvili premyslet (asi 5 minut) a pak cca 20min hackovat. Ale mam to a hodlam vstoupit do sluzeb. Pro lepsi zabezpeceni doporucuji pracovat i v oboru malych pismen, pak to vidim na cca 5 dni strojoveho casu na prolomeni. (coz uz se nevyplati)
Tajna sluzba Jej Velicenstva s radostou oznamuje, ze vdaka agentovi Mionovi vyrazne posilnila svoju vnutornu bezpecnost. (Cache GCM1ED) Agenti, v blizkej buducnosti ocakavajte nove prikazy, budete povolani do akcie. Jej Velicenstvo potrebuje Vasu pomoc. GOD SAVE THE QUEEN ![]()