Jardo, ze srdce Ti gratuluji k takovému výkonu za tak krátkou dobu kačerování a s úžasem sleduju [:'(], jak mě doháníš a předháníš [:)]. To je O.K., jen tak dál a už se těším na Blšanské vrchy.
Mnoho dalších pěkných keší. Vilda by tě taky mohl někdy vzít na micropivo.
Diky Vildovi a Galdrovi za prani, o MP jsme uz jsme mluvili, snad to nekdy vyjde. Mam problem s tim, ze se vracim z prace dost pozde, takze ve vsedni dny se moc nechytam
Pekna prace. At to porad slape i dal. Moc gratuluji.