Od té doby co jsem přišel do práce (asi hoďku) se pokouším dostat na GC.com, ale totálně bez úspěchu?? Je to jenom na mém přijímači (že by mi zaměstnavatel zatrhl přístup ??), nebo jde o obecný, v poslední době častější a častější fenomén??
Zrejme se jedna o tohle..
uz to opat fici…
dnes nanaimportovala gc.cz nove udaje :(((
ono take GC jednu dobu neslo..(neslo se pripojit do DB)… evidentne s tim neco museli delat, proze vypis cachi byl nejak divne razenej..
uz je to OK ale naimprotovalo sa to az naobed…
dnes sa zatial tiez nenaimportovali nove udaje, nemas to Honza nejak inac casovo nastavene, ako sme si zvykli?
hm, pozeram, ze ani buxley nema naimportovane cache z poslednych dni, zeby groundspeak robil nejake problemy???