Jdou nahrávat keše do TomTom go 730?

Dobrý den
Prosím chci se zeptat jestli jdou kešky nahrát do TomTom GO-730,máte někdo s tím zkušenosti,existuje program na to?Používám GSAK.

Děkuji

No já mám 930-ku a jdou úplně bez problémů. U 730 by to mělo být stejné. Z GSAK se vše vyexportuje přes File->Export->TomTom POI file a výsledný soubor ov2 i bmp se nakopírují do TomToma do adresáře s mapami (u mě Western_and_Central_Europe). Pak se v Tomtomovi povolí zobrazování příslušného typu bodu zájmů a je to. Samozřejmě je to jen název a souřadnice, ne logy atd.
Existují i sofistikovanější postupy, kdy pomocí makra se vyexportují i jednotlivé druhy keší spolu s jejich ikonami, ale mně to stačí takhle. Doufám, že jsem ten dotaz pochopil správně.

Já pouzívám makro ze stránek gsaku a jsem max spokojenej…