Nepamatoval si systém dříve nick a nevyplňoval jej sám?
IMHO to není problém systému, ale dortíků (cookies). Leda že by gc.cz přestalo dortíky podporovat a tím přispělo k očistě internetu od všeho sajrajtu
Nepamatoval si systém dříve nick a nevyplňoval jej sám?
IMHO to není problém systému, ale dortíků (cookies). Leda že by gc.cz přestalo dortíky podporovat a tím přispělo k očistě internetu od všeho sajrajtu