Je čím dál tím těžší uhodnout, kdo nám píše. Můžeme poprosit o vyplnění jména?

Nepamatoval si systém dříve nick a nevyplňoval jej sám?

IMHO to není problém systému, ale dortíků (cookies). Leda že by gc.cz přestalo dortíky podporovat a tím přispělo k očistě internetu od všeho sajrajtu