Je to módní: GeoBenedikt má taky šestnáctku

a Margitka ho v tom ještě podporuje. Gratulíruju! :slight_smile:

Gratulujeme k další "doražené" stovce. :slight_smile:

Velka gratulace i od nas.

[color=blue]Blahopřejeme a těšíme se, jak při nejbližší cestě do Brna odlovíme některou z tvých parádních keší…:wink:

Ivo a tým [/color]

Také gratulujeme a připojujeme přání, aby tahle šestnáctka stárla co nejrychleji.:wink:

Blahopřání z jihu zahřeje. Mnoho dalších krásných zážitků přejí D+H.

Nemám si tu gratulaci nechat až na 2000? Ne, klidně pogratuluju už teď! …aby nám vydrželo! ;)…a hlavně…gratuluju!