a Margitka ho v tom ještě podporuje. Gratulíruju! ![]()
Gratulujeme k další "doražené" stovce. ![]()
Velka gratulace i od nas.
[color=blue]Blahopřejeme a těšíme se, jak při nejbližší cestě do Brna odlovíme některou z tvých parádních keší…![]()
Ivo a tým [/color]
Také gratulujeme a připojujeme přání, aby tahle šestnáctka stárla co nejrychleji.![]()
Blahopřání z jihu zahřeje. Mnoho dalších krásných zážitků přejí D+H.
Nemám si tu gratulaci nechat až na 2000? Ne, klidně pogratuluju už teď! …aby nám vydrželo! ;)…a hlavně…gratuluju!