Jedla-bedla 800!

[color=blue]O víkendu náš velký kamarád při zastávce v Hranicích pokořil další milník na cestě ke GeoOlympu B)!

Jirko gratulujeme, ať ti to po té dlouhé zimě zase pěkně šlape, šipka tě vede neomylně k cíli a skóre utěšeně narůstá :wink:

Ivo a tým[/color]

Tak ještě postříhat dva metry a litr je na světě. Gratuluju!

Gratulujeme k dalšímu kilečku. Milénium se blíží. Přejeme mnoho krásných zážitků a jen spokojené hledače na Tvých keších.

Taky se přidám ke gratulacim! No ta 1000. kes uz je za rohem. no ne?:wink:

Gratulace ze Zlína, dík za tu spoustu tvých bezva keší a těšíme se na další.B)

Gratuluji a jsem rád, že se po zimním spánku legenda olomoucka a valašska opět rozběhla.:slight_smile:

Ooo posílám ti taky gratulaci, už jen pár krůčku k litru :smiley:

Predevsim dik za krasne cache a gratuluji k tak pekne kulatemu vyroci.

Krásné to číslo …tak přijmi hodně gratulací a ať se daří i nadále nejen v geocachingu..a díky za fajnové kešky:)

Blahopřeji k tomu sněhulákovi, který Ti přicupital a ještě jsem chtěl říct, milý kolego, že mi bylo ctí, tlačit s Tebou káru VK keši. Dík.