[color=blue]O víkendu náš velký kamarád při zastávce v Hranicích pokořil další milník na cestě ke GeoOlympu B)!
Jirko gratulujeme, ať ti to po té dlouhé zimě zase pěkně šlape, šipka tě vede neomylně k cíli a skóre utěšeně narůstá ![]()
Ivo a tým[/color]
[color=blue]O víkendu náš velký kamarád při zastávce v Hranicích pokořil další milník na cestě ke GeoOlympu B)!
Jirko gratulujeme, ať ti to po té dlouhé zimě zase pěkně šlape, šipka tě vede neomylně k cíli a skóre utěšeně narůstá ![]()
Ivo a tým[/color]
Tak ještě postříhat dva metry a litr je na světě. Gratuluju!
Gratulujeme k dalšímu kilečku. Milénium se blíží. Přejeme mnoho krásných zážitků a jen spokojené hledače na Tvých keších.
Taky se přidám ke gratulacim! No ta 1000. kes uz je za rohem. no ne?![]()
Gratulace ze Zlína, dík za tu spoustu tvých bezva keší a těšíme se na další.B)
Gratuluji a jsem rád, že se po zimním spánku legenda olomoucka a valašska opět rozběhla.![]()
Ooo posílám ti taky gratulaci, už jen pár krůčku k litru ![]()
Predevsim dik za krasne cache a gratuluji k tak pekne kulatemu vyroci.
Krásné to číslo …tak přijmi hodně gratulací a ať se daří i nadále nejen v geocachingu..a díky za fajnové kešky:)
Blahopřeji k tomu sněhulákovi, který Ti přicupital a ještě jsem chtěl říct, milý kolego, že mi bylo ctí, tlačit s Tebou káru VK keši. Dík.