Kdo jste se na ní ještě nekoukali, tak se mrkněte a pro všechny co jí znáte a používáte jsem dnes doplnil ikonky jednotlivých kešek s přímým odkazem na listing. Souřadnice jsou ze zdroje dat z poi.online.cz a některé možná nebudou uplně přesné. Jinak napište jak vám to chodí. Díky.
jenom bych doplnil, pokud to nebude problem dat tam cudlik i na vic nez 10mil....a ikonky sou docela malinkaty, ale pri zvetseni by v tom byl asi hroznej gulas....este jednou....KRASA a DIK...
Mapa funguje skvěle a hojně ji využívám. Určitě je to nejlepší počin od zrušení cachemapy. Kešky na mapě nejsou zrovna moc aktuální, ale stím se nedá nic dělat, lepší když tam jsou než ne.
Luxusní počin. Díky za mapku, kterou jsem si vysnil. Pracuje perfektně. Do mda ji sice nenacpu(asi nemá dostatek operační paměti) ale to jsem stejně nemohl ani u té staré. Co dodat......Hááálelůůůja.