Jeep Geocache - hra

Zkoušel jste někdo heu Jeep Geocache ( http://www.jeep.com/jeep_life/geocaching/age.html )? Co tomu říkáte?
Já nic, protože mi nejde ani stáhnout, nevím proč.

Já právě stahuju..to jsem zvědavej co z toho vyleze:-)

tak uz vim…je to blbost:-) honis se s jeepem za pixlama..

Někdo to tu hrozně chválil, ale před pár týdny jsem to hrál a je to fakt na ----