Zkoušel jste někdo heu Jeep Geocache ( http://www.jeep.com/jeep_life/geocaching/age.html )? Co tomu říkáte?
Já nic, protože mi nejde ani stáhnout, nevím proč.
Já právě stahuju..to jsem zvědavej co z toho vyleze:-)
tak uz vim…je to blbost:-) honis se s jeepem za pixlama..
Někdo to tu hrozně chválil, ale před pár týdny jsem to hrál a je to fakt na ----