Zkoušel jste někdo hru Jeep Geocache ( http://www.jeep.com/jeep_life/geocaching/age.html )? Co tomu říkáte?
Já nic, protože mi nejde ani stáhnout, nevím proč.
Stáhnout to jde a má to 63MB…
ja to nejen stahl, ale i nainstaloval a spustil, ale neni to nic moc, za 10 minut to slo z pocitace pryc.
Jezdeni s Jeepem. S GC to moc spolecneho nema - jen projedes urcenymi body. Reklamni hra - za chvili zacnu verit, ze s kazdym Jeepem vyjedu do malem svislyho kopce : )