Kdysi jen kamarad nyni i geokolega Moharela dosahl a prekrocil pres urcitou devalvaci jiste jiz uctyhodne mety 200 nalezu jak se dalo cekat drive nez ja. Ale pro ty body to nedelame, takze uprime Ti k tomuto vyroci preji asi to nejdulezitejsi, abys mel stale aspon trochu casu na toulani se po polich, lesech, skalach a zriceninach (po mestech ne, tyhle kesky nemas rad, jinak bys jich mel nalezenych samozrejme jeste mnohem vice) Gratuluji
pripajam sa ku gratulacii a zelam vela pohody pri dalsich peknych lesno-hradno-prirodnych cache ![]()
Taky gratuluju a preju mnoho uspesnych geokilometru na cestach pred sebou.
Nase family se pripojuje k zastupu gratulantu. Prejeme hodne peknych chvil pri geokesovani a my se zase tesime na tve pekne kese.
Gratuluji a at ti dobre slape !!!
Také se přidávám ke gratulaci, je to pěkné
Děkuji za zveřejněné gartulace, a doufám, že to v sobotu zapijem…
Moharela