Ivank
květen 20, 2007, 11:31odp.
1
S potěšením sděluji všem geopřátelům, že jessie.r na naší Kalibrační kešce dovršila první stovku nalezených pokladů.[^][:D][G][U][^]
Alenko, ještě jednou gratuluji a přeji Ti i za Ivana hodně a hodně potěšení z dalších objevů. A ať Tě Béďa moc nezlobí![;)]
Teda, to je pěkný výsledek :-)
Tak gratuluju a více hudebních keší a dalších úspěchů.
Gratuluji ke skvele prvni velke mete !!!
Pripojujeme jednu gratulaci z Ceskeho raje![^]
Vse nejlepsi k prvnim narozeninam! [^]
Taky se pripojuji ke gratulaci, prvni stovka chutna nejvic. At i ty dalsi prijdou k chuti!
Dan44
květen 21, 2007, 12:49odp.
7
Veliká gratulace z perníkova a díky za pěkné kešky…
Tak gratuluju jessie, ted uz to pojede z kopce, to uz jsi pekne zahackovana.
wmh
květen 21, 2007, 11:19odp.
9
Taktez se pridavam ke gratulaci, ted by asi mela nasledovat doprovodna hudebni fanfara :-) Tu ale neumim, takze aspon preji hodne stesti a spoustu dalsich nalezenych kesek.
PS : Doufam, ze to na severu poradne oslavite a carky na uctu vytvori pekne krovi, co krovi - cely les z piva :-)
dandra
květen 22, 2007, 2:01am
10
Blahopřeju k té nejsladší stovce. Ať nálezy dál přibývají a šipka netrucuje [;)]
Moc díky všem!!! Doufám, že to spolu pořádně oslavíme [^][D][B]... [+o(]... [A]!
Už jsem pro vás přichystala další keš, tak ať se vám líbí!!!
Cmuchal
květen 22, 2007, 12:35odp.
12
Pořád říkám, že první stovka je nejkrásnější a pořád si myslím, že mám pravdu. Moc blahopřeji.