jessie.r zdolala 1. stovku!

S potěšením sděluji všem geopřátelům, že jessie.r na naší Kalibrační kešce dovršila první stovku nalezených pokladů.[^][:D][G][U][^]

Alenko, ještě jednou gratuluji a přeji Ti i za Ivana hodně a hodně potěšení z dalších objevů. A ať Tě Béďa moc nezlobí![;)]

Teda, to je pěkný výsledek :-)

Tak gratuluju a více hudebních keší a dalších úspěchů.

Gratuluji ke skvele prvni velke mete !!!

Pripojujeme jednu gratulaci z Ceskeho raje![^]

Vse nejlepsi k prvnim narozeninam! :slight_smile: [^]

Taky se pripojuji ke gratulaci, prvni stovka chutna nejvic. At i ty dalsi prijdou k chuti! :slight_smile:

Veliká gratulace z perníkova a díky za pěkné kešky…

Tak gratuluju jessie, ted uz to pojede z kopce, to uz jsi pekne zahackovana.

Taktez se pridavam ke gratulaci, ted by asi mela nasledovat doprovodna hudebni fanfara :-) Tu ale neumim, takze aspon preji hodne stesti a spoustu dalsich nalezenych kesek.

PS : Doufam, ze to na severu poradne oslavite a carky na uctu vytvori pekne krovi, co krovi - cely les z piva :-) 

Blahopřeju k té nejsladší stovce. Ať nálezy dál přibývají a šipka netrucuje [;)]

Moc díky všem!!! Doufám, že to spolu pořádně oslavíme [^][D][B]... [+o(]... [A]!

 

Už jsem pro vás přichystala další keš, tak ať se vám líbí!!!

Pořád říkám, že první stovka je nejkrásnější a pořád si myslím, že mám pravdu. Moc blahopřeji.