jeste jednou ke statistikam...

Ahoj vsichni radci, nemohl jsem odpoved dohledat na forech, tak se radeji jeste jednou zeptam ;o)

Kdyz jsem se zacal divat na .cz statistiku, zjistil jsem nesrovnalost mezi statistikou lovci a celkem. Mam na .com

rekneme 40 nalezenych kesek, na lovcich ale jen 39, pricemz v celkem 40. Kontroloval jsem vsechny logy a vsech 40 je found it, (jak jinak by to taky spravne spocital .com), a tudiz mi neni jasny ten .cz system. Ukrytou nemam zatim zadnou.

Je fakt ze jedna keska sem, jedna tam, ale me slo vzdycky v prvni rade o princip, ze yo ;o))

<a href=http://www.geocaching.cz/Vlakno.aspx?id=6510#6510>http://www.geocaching.cz/Vlakno.aspx?id=6510#6510

Pokud ti jde o princip: Tak jsou tady dvě názorové větve:

a) v geocachingu nejde o body, ale o zážitky - v tom případě se na nějaké nesrovnalosti ve statistikách vykašli a vyraž ven lovit zážitky

b) v geocachingu jde především o body - v tom případě se na nějaké statistiky vykašli a vyraž ven lovit body, ať se ti ostatní nesmějou, že máš jen 40 :wink:

Mitaku, mas bod! Presne vystizeno!

tak tenhle nazor jsem nasel daleko driv nez ono chybejici vysvetleni.. nestalo by to napsat primo do zahlavi statistik? teda samozrejme pro tu druhou nazorovou vetev..;o)

a jinak souhlasim - muj prvni zamer je uzit si zabavu pri hledani, ono podivne vzruseni jako kdysi na taborech pri hledani cokoladovych pokladu, a pak taky dalsi duvod, proc razit do prirody…
v druhe rovine mi fakt slo o princip, na tohle logicke vysvetleni jsem proste ne a nekapnul..
a ve treti rovine mi vlastne jde i o tu statistiku - ale ne proto, abych stihal rekordmany v prvni desitce.. ale obcas se pradhanim s kamaradem a na to zazitky nestaci, data jsou data..;o))))

ale dik mitkaovi i adp..za odpovedi..;o)

Tu českou statistiku prostěber jen jako orientační - jediná relevantní data jsou z gc.com

  • myslím, že česká statistika neodečítá body při smazání logu, občas je opožděná atd.