Uz dhsie mi chyba jesterka pred adresou www.geocaching.cz v prehliadaci, Honzo, neslo by s tym nieco urobit? ![]()
Ja jen doplnim Samana… Honzo prosim az budes mit cas a chut…
jasne, zabudol som na carovne slovicko prosim :), ospravedlnujem sa.
Ja bych moc prosil take pro jednu upravu - aby v seznamu “poslednich zprav” byl take odkaz primo na log na gc.com (LUID=…). Podobne jak je to reseno v RSS. Znacne to totiz urychli prochazeni logu, ktere mne zajimaji i mnoho dnu a mesicu zpatky, bez nutnosti vypisu celeho listingu kazde cache a nesledneho rucniho dohledani logu.